Majutus

SUMEDAD SUVEÖÖD SAATSE MUUSEUMI SUVEMAJADES 

Kas oled kuulnud, kuidas kõlab vaikus?

Just seda saad sa kuulata, kui tuled Saatse muuseumi. Pakume majutusvõimalust kahes erineva teemaga majakeses.

Esimene majake on metsamajake, kus tekib tunne, et magad looduse rüpes. Madratsid on täidetud heintega ja uni nendel on magusam kui mesi. Majakeses on kaks vanaaegset voodit ja lisaks kaks madratsit - kokku 4 magamiskohta. Magasmiskoha hind 20€

Teine majake on sisustatud nõukogudeaegses stiilis, kus nii mõnigi saab nostalgitseda ja äratundmisrõõmu kogeda. Majakeses on 4 reformvoodit - kokku 4 magamiskohta. Olemas on nõukogudeaegsed villased tekid, uued padjad ja voodiriided.

Kolmas majake on köök, mis on sisustatud seto sõirast inspireeritult ning milles on kõik vajalik söögitegemiseks.

Kasutamiseks on köögis kaks lauda ning 8 inimesele arvestatud toidunõud: plekk-kruusid, plekk-kausid, klaasid, lusikad, kahvlid ja noad. Olemas on väike elektripliit, puhur, veekeetja.

Muuseumi õuel on olemas käimla. Puhas kaevuvesi tuleb kraanist õue.

Kõik elementaarne on olemas, et jääda muuseumi territoorimile nautima vaikust koos imeliste loodushäältega.

Rukkirääk võib uinumist segada! Palun arvestada sellega.

Vaba aja sisustamiseks võib matkata muuseumi matkarajal, tutvuda kohaliku taimeriigiga ja kuulata mõnusat linnulaulu. Matkarada asub Vene Föderatsiooni vahetus läheduses. Palun mitte minna rajast kaugemale. 

Jalutada võib ka ca 1 km kaugusele jääva Saatse kiriku juurde ja tutvuda Eesti ühe vanima õigeusu kiriku ja selle juures asuva kalmistuga.

Muuseumi metsas on olemas lõkkeplats. Selle kasutamine on lubatud vaid eelneval kokkuleppel muuseumiga ja vastavalt ilmastikule.

Ilusat Saatsesse jäämist!

Info ja tellimine: saatse@setomuuseum.ee;  telefon 5342 1428