Kontaktid

Juht

Anneli Rulli, direktor, anneli@setomuuseum.ee, tel nr 5568 0145

Värska talumuuseum

Eike Koppel, müügijuht, myyk@setomuuseum.ee, tel 505 4673
Liis Kogerman, turundus- ja kommunikatsioonijuht, liis@setomuuseum.ee, tel 5690 1004
Tiiu Kunst, peavarahoidja, tiiukunst@gmail.com, tel 5656 6898
Tarmo Noorem, haldusjuht, tel 5559 8868, tarmo@setomuuseum.ee
Marje Linnus, perenaine-seto pärimuskultuuri pedagoog, marje@setomuuseum.ee
Heini Siilik, restauraator (ajutiselt eemal)
Ode Oras, teadur-kuraator, tel 5569 1796 ode@setomuuseum.ee
Leena Kukumägi, perenaine
Imre Toomeoks, haldustööline
Tiina Ämarik, käsitööpoe klienditeenindaja
Marili Slavski, Külastusvaldkonna- ja projektijuht- lapsehoolduspuhkusel

Reegi maja

Hellika Kõrnas, perenaine, tel 5887 8676, hellika@setomuuseum.ee

Saatse muuseum

Tea Korela, perenaine-varahoidja, 5342 1428, saatse@setomuuseum.ee

Obinitsa muuseum

Õie Sarv, perenaine, tel 5625 2788, oie.sarv@setomuuseum.ee
Evelin Turvas, varahoidja, obinitsa@setomuuseum.ee

Seto Tsäimaja

Info: Eike Koppel, myyk@setomuuseum.ee, tel 505 4673
Ursel Nõlvik, peakokk, tsaimaja@setomuuseum.ee
Taimi Madalik, kokk
Age Salumets, teenindaja
Reelike Hunt, teenindaja

 

Setomaa Muuseumid

Registrikood: 75025221

Juriidiline aadress: Pikk 56, Värska alevik, Setomaa vald, Võru maakond, 64001

KMKR nr: EE100903159

Õigusliku vormi alamliik: Setomaa Valla ametiasutuste hallatav asutus